فهرست بستن

تجربه جدید، تجربه اصیل

سراغ خوراکی‌های جذاب و اصیلی رفته‌ایم که از سال‌های دور، آشنای مردم محلی هر استان، شهر و روستا بوده‌اند اما پایشان به فراتر از مرزهای آن سرزمین باز نشده و حضورشان تنها به خوان و مطبخ همان منطقه خلاصه شده‌است

امتحان کنید

به آن‌ها که دوستشان دارید

کارت‌های پیشکش ساوا

را هدیه بدهید

مجله ساوا
IMG_4994

مرغ کرفس کوهی

وقتی دنبال یک غذای کامل و در عین حال خوشمزه و سالم می‌گردیم، از بین گزینه‌های‌مان می‌توانیم مرغ‌ کرفس کوهی را امتحان کنیم؛ ترکیبی خوشرنگ که با چاشنی‌هایی پرطعم و عطر، خوردنی‌تر می‌شود. این دستور غذا به لطف خوشکامه پیاز و کرفس کوهی‌اش چه در سفره‌ی خانوادگی و چه در مراسم مهمانی، ما را سربلند…

درباره ما

ساوا

تجربه جدید، تجربه اصیل

سراغ خوراکی‌های جذاب و اصیلی رفته‌ایم که از سال‌های دور، آشنای مردم محلی هر استان، شهر و روستا بوده‌اند اما پایشان به فراتر از مرزهای آن سرزمین باز نشده و حضورشان تنها به خوان و مطبخ همان منطقه خلاصه شده‌است؛ خوراکی‌هایی که حاصل دهه‌ها ذائقه‌سنجی، سعی و خطا در تولید و کشت و برگرفته از فرهنگ غنی هر قوم هستند. با تلاش مردم توانمند هر منطقه صیقل خورده‌اند و از گذشته به حال رسیده‌اند. می‌خواهیم با آوردن این خوراکی‌های اصیل به میز پذیرایی و آشپزخانه‌های امروزی شما، تجربه‌ی جدیدی را برایتان رقم بزنیم.

آشنایی

در بسیاری از محصولات تغییرات کوچک اما اساسی ایجاد کرده‌ایم تا با ذائقه عمومی سازگار شوند و طعمی ساخته‌ایم که در عین اصالت، منحصر به ساواست.

کیفیت و مهارت

از میان تولیدات متنوع کارگاهی و خانگی، با کیفیت‌ترین‌ها را انتخاب کرده‌ایم و اولویت‌مان پیدا کردن ماهرترین تولیدکنندگان بوده تا از ترکیب کیفیت و مهارت بهترین طعم را به دست‌تان برسانیم.

اصالت

محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که سال‌ها توسط مردم توانمند شهرها، روستاها و استان‌های ایران تولید می‌شده‌اند، اما آن‌طور که باید و شاید شناخته نشده‌اند و در دسترس قرار نگرفته‌اند.

جدیدترین محصولات
امتحان کنید

چای دوبرگ

۴۷۰،۰۰۰ ریال
چای دوبرگ

پنیر سیامزگی

۴۶۵،۰۰۰ ریال
پنیر سیامزگی

میخوشک

۴۳۲،۰۰۰ ریال
میخوشک

زعتر عربی

۹۳۵،۰۰۰ ریال
zaaatar site